Діагностика 3D Planmeca ProMax

Діагностика 3Д Planmeca  ProMax – сьогодні є одним із кращих комплексних рішень для цифрової стоматології в створенні багатої екосистеми пристроїв, програмного забезпечення і послуг. Неперевершений портфель продуктів компанії охоплює все, що необхідно в високотехнологічної стоматологічній клініці для виконання 3Д діагностики ротової порожнини: всі методи тривимірної і двомірної візуалізації разом з цифровими стоматологічними установками, системами CAD / CAM і програмним забезпеченням. Ми пропонуємо стоматологічним клінікам повністю цифрове рішення, засноване на можливості об’єднання всього цифрового стоматологічного обладнання в єдину програмну платформу.
На даний час клієнти мають можливість скористатись нашими послугами комп’ютерної томографії не тільки в Житомирі. Можна пройти 3д діагностику верхньої та нижньої щелеп в Шевченківському районі Києва, вулиця Дмитрівська 15-17.
Planmeca Romexis – найкраще рішення для томографії зубів
діагностика 3д planmecaМи постійно вдосконалюємо наше багатофункціональне програмне забезпечення Planmeca Romexis® для професіональної комп’ютерної томографії, додаючи нові прості у використанні функції, щоб гарантувати, що наші клієнти завжди матимуть успіх у цифровій стоматології, використовуючи новітні технології, такі як віртуальна реальність, великі дані, штучний інтелект і машинне навчання.
Наша компанія надає всім клієнтам такі послуги:
  • 3Д діагностика верхньої та нижньої щелепи;
  • рентген скронево-нижньощелепних суглобів;
  • томографія пазухи носа;
  • панорамні знімки;
  • пакетні пропозиції (разом дешевше).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *