Можливості 3D діагностики

Компанія « Planmeca » з’єднала успіхи свого технологічного лідерства , визнаний дизайн і десятирічний досвід в галузі отримання рентгенівського зображення щелепно -лицьової області при разработкеустановок Planmeca ProMax , зробивши їх зручними для користувача і надавши їм привабливий вигляд.

Установки Planmeca ProMax об’єднують кілька можливостей отримання зображень :

1 . Панорамна рентгенографія ;

2 . Рентгенографія верхньощелепних синусів і скронево – нижньощелепних суглобів ;

3 . Комп’ютерна томографія ;

4 . Телерентгенографія .

5 . 3D сканування особи .

Ренген – установки гарантують чіткі тривимірні знімки при мінімальній дозі опромінення. Пацієнт отримує дозу порівнянну зі стандартним обстеженням на панорамному рентгенапараті ( 0,035-0,050 мЗв плівкова ОПТГ , 0,015-0,025 мЗв цифрова ОПТГ ) .

Відомо , що середня світова дозове навантаження на пацієнта становить 0,5 мілізіверт ( мЗв ) на рік. Проте в Україні вона в кращому випадку в 3 рази більше ( 1,5 мЗв . ) . Це відбувається тому , що ще дуже багато рентген в Україні працюють на застарілому рентген -обладнанні .

Наша компанія прагне змінити цю статистику , оскільки має в своєму розпорядженні новітнім діагностичним обладнанням від провідного світового виробника , яке на сьогоднішній день , є одним з найбезпечніших за навантаженням рентгенівського опромінення.